Bursa'nın En İyi Otelleri Arasında Yer Alan Holiday Inn Bursa City Centre'de Uluslararası Standartlarda Konaklayın!

Standart, Executive ve King Corner olarak 3 farklı oda seçeneğinden oluşturduğumuz konaklama konseptinde ihtiyaçlarınızın tümünü karşılayabilmeniz için tüm detayları düşündük. Ücretsiz internet, klima, minibar ve Led TV gibi özellikleri bir standart haline getirerek tüm misafirlerimizi kendi evlerindeymiş gibi hissetirmek için çalışıyoruz. Standart oda tipinin dışında bulunan Executive ve King Corner oda seçeneklerimizde alabileceğiniz hizmet ve özelliklerin Standart oda konseptine göre daha farklı olduğunu da belirtmek isteriz.

Bursa Holiday InnBursa'nın merkezinde bulunan oteller arasında en iyi konuma sahip oteldir. Çevreye olan ulaşım avantajı ve otel içerisinde ki alabileceğiniz diğer hizmetler ile de zengin bir ortamın sizi beklediğini unutmamalısınız.

5 yıldızlı Bir Servis Anlayışı Hayal Edin.

Bursa otelleri arasında yer alan Holiday Inn Bursa City Centre'de, 18 adet Teras Oda, 10 adet Executive Oda, 5 adet King Corner Oda ve 2 Engelli Odası olmak üzere toplam 120 odada, çay ve kahve ikramı, LED TV, uydu yayını, kablolu ve kablosuz internet bağlantısı, elektronik kasa, minibar, bağımsız kontrollü iklimlendirme sistemi, ile yastık menüsü bulunmaktadır.